هتل نووتل تهران

آدرس تهران، کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس (تهران-قم)،ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)،روبروی ترمینال مسافربری شماره 1

درباره هتل نووتل تهران

توضیحات:

هتل نووتل 5 ستاره و ایبیس 4 ستاره نخستین گروه از هتل‌های بین‌المللی فرودگاهی کشور هستند. اگر پروازتان به تهران تأخیر داشت، نگران نباشید جهت اقامت برای چند ساعت و یا یک‌شب در هتل نوتل می‌توانید تخفیف ویژه بگیرید. هتل نووتل تهران با امکانات اقامتی و رفاهی مدرن و مجهز به استاندارادهای روز دنیا سفری خاطره‌انگیز را در ذهنتان ثبت می‌کند. با هر انگیزه و دلیلی به تهران سفر می‌کنید، کاری و یا تفریحی هتل Novotel تهران گزینه مناسبی است. با بررسی دقیق امکانات و خدمات رزرو اینترنتی هتل نووتل تهران را انجام دهید.

هتل نووتل تهران با 296 اتاق متنوع و مجهز آماده پذیرایی از میهمانان است، همچنین سوئیت های این هتل محیطی شیک و چیدمانی به روز دارند. لابی هتل بسیار تمیز و زیبا است به طور کلی  از ویژگی‌های چشمگیر این هتل می توان از تمیزی و برخورد حرفه‌ای و محترمانه کارکنان نام برد.

رستوران هتل نووتل با غذاهای متنوع و لذیذ از میهمانان پذیرایی می‌کند، از دیگر امکانات سالن بدنسازی، اینترنت داخل اتاق‌ها و در لابی، صندوق امانات و کافی شاپ هستند. ضمناً استخر هتل نووتل از امتیازات ویژه آن به شمار می‌آید.

هتل نووتل از هتل‌های نزدیک به فرودگاه امام محسوب می‌شود و از جاذبه‌های نزدیک به آن اماکن زیارتی و گردشگری شهرری هستند.

انتخاب اتاق برای 1 شب - گروه شماره 1
نوع اتاق
قیمت
یک تخته
یک تخته
حداکثر ظرفیت : 1 نفر
8,200,000 ریال
تا 42% تخفیف
4,810,000 ریال
دو تخته دبل
دو تخته دبل
حداکثر ظرفیت : 2 نفر
9,050,000 ریال
تا 42% تخفیف
5,270,000 ریال
دو تخته توئین
دو تخته توئین
حداکثر ظرفیت : 2 نفر
9,050,000 ریال
تا 42% تخفیف
5,270,000 ریال

آدرس هتل نووتل تهران

تهران، کیلومتر 30 اتوبان خلیج فارس (تهران-قم)،ضلع جنوبی اتوبان اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)،روبروی ترمینال مسافربری شماره 1
تلفن راهنمای رزرو اینترنتی :

امکانات هتل نووتل تهران

پارکینگ